Litográfia (156 tétel)
Litográfia
(156)
Absztrakt
(44)
Akt
(12)
Állatok
Csendélet
Egyéb téma
(17)
Egyházi
(8)
Életkép
(17)
Emberek
(18)
Hajózás
Mitológia
Portré
(11)
Tájkép
(13)
Természet
Történelmi
Utcakép
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(43)
akt
(12)
állatok
csendélet
egyéb téma
(16)
egyházi
(8)
életkép
(17)
emberek
(18)
hajózás
mitológia
portré
(10)
tájkép
(13)
természet
történelmi
utcakép
vadászat, halászat
További opciók ...
Technika
vegyes
Hordozó
acéllemez
fa
karton
(10)
papír
(110)
rézlemez
(32)
absztrakt
(10)
art deco
avantgard
barokk
biedermeier
expresszionizmus
impresszionizmus
keleti
klasszicizmus
modern
(11)
naturalista
pop art
poszt-impresszionizmus
realizmus
szecesszió
szocreál
szürrealizmus
(90)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(13)
1900-1949
(16)
1950-1969
(7)
1970-1989
(22)
1990-1999
2000-
(8)
ismeretlen
(9)
(73)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(19)
szignózott
(85)
(51)
(41)
(38)
sérült
eredeti
(95)
ismeretlen
(25)
korai reprodukció
modern reprodukció
(27)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(61)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(39)
nem
(22)
156 tétel
Litográfia
2. oldal / 3
Disney litografia Bécsben kiállított darab volt
Varga Amár László - 1999 - litográfia, ritka!(22/30) - 1 forintról.Szignózva, ajánlással.
Bortnyik Sándor: Múzeumi Litográfia
Vaszary J: A pár
Győrfi András Három királyok alkotása .
Simon András: "Álomkép/Traumbild", számozott, szignós litográfia
Yosl Bergner (izraeli festő, 1920-2017.): Utcai zenészek
Kéz Baranyay András (1938-2016)
Vasarely szitanyomat 60x66 cm, (gyűjtői példány)
László Fülöp(Sir Philip) (1896-1937) - "Fiam Henrik" 1906 - igazi ritkaság!Mellékeltem egy aukció..
Hanns Studer (svájci): Fáradt lovas érkezése
Guttuso limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Daumier limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Joan Miró limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Maurice de Vlaminck limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Bernard Buffet limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
George Grosz limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Edgar Degas limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
André Derain limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Renoir limitált kiadású litográfia (1961-ben készült), villámlicit 1Ft-ról!
Paul Signac limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Fernand Léger limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Mario Sironi limitált kiadású litográfia (1961-ben készült), villámlicit 1Ft-ról!
Max Ernst limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Juan Gris limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Marc Chagall limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Paul Gauguin limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Kandinsky limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Picasso limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Henri Matisse limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Paul Klee limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Rouault limitált kiadású litográfia (1961-ben készült)
Vincent Van Gogh limitált kiadású litográfia (1961-ben készült) - Villám licit, minimál ár nélkül!
Bruno Munari - Figura nel bosco - igazi remekmű,nagyméretű, 1 forintról, garanciával!
Piet Mondrian limitált kiadású litográfia (1961-ben készült) - Villám licit, minimál ár nélkül!
Peter von Ferenczy - bécsi impresszionista - gyönyörű, garanciával, 1 forintról!!!
Peter von Ferenczy - bécsi impresszionista-gyönyörű és eredeti! II. 1 forintról!!!
Picasso litográfia
Iványi Grünwald Béla érdemes licitálni reális minimálár !
Baranyay András: Kéz, 52/100, 89.8.2
Számozott litográfia, nyomat
Farkaslaka Székelyföld régi metszet nyomat
Pál István számozott példány Eredeti fellelt állapotban
Marius Girard- La Tour Eiffel Litográfia.
1,-Ft Szalay Lajos algráfia gyűjtemény egyben!
Gustav Klimt: Danae
Borgó György:OUSIA - 1988
Luigi Rossi heliogravure :L'indiscret
Ef Zámbó István : Nyilt levél 1881
Kunt Ernő: Régi ház (1976)
3 darab nagyon szép rézkarc, de jelzés nélkül
1,-Ft Szász Endre,Krisztus!Eredetiségére garancia van!
Marc Chagall
Csobáncz (Veszprém megye) - litográfia - kőrajz - 19. század
Sümegh - litográfia - kőrajz - 19. század
Az angolkisasszonyok veszprémi intézete - litográfia - kőrajz - 19. század
Tátika - litográfia - kőrajz - 19. század
Ó-Fűrdőház Balatonfüreden - litográfia - kőrajz - 19. század
Barcsay Jenő szitanyomata eredeti keretében Ritkaság!
60
60
80
100
1
2
3
Ugrás erre az oldalra: