Litográfia (2.570 tétel)
Litográfia
(2570)
Absztrakt
(246)
Akt
(85)
Állatok
(435)
Csatajelent
Csendélet
(24)
Egyéb téma
(1064)
Egyházi
(28)
Életkép
(156)
Emberek
(200)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(7)
Mitológia
(17)
Portré
(45)
Tájkép
(108)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(40)
Történelmi
(52)
Utcakép
(33)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(244)
akt
(81)
állatok
(431)
csendélet
(22)
egyéb téma
(1056)
egyházi
(27)
életkép
(147)
emberek
(175)
enteriőr
(7)
hajózás
(7)
mitológia
(17)
portré
(36)
tájkép
(109)
tenger
természet
(40)
történelmi
(52)
utcakép
(33)
vadászat, halászat
(38)
További opciók ...
Technika
grafit
vegyes
(7)
(40)
Hordozó
fa
karton
(131)
papír
(784)
rézlemez
vászon
(1605)
absztrakt
(135)
art deco
(25)
avantgard
(28)
barokk
(8)
biedermeier
(18)
expresszionizmus
(25)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(11)
keleti
klasszicizmus
(23)
kubista
minimalizmus
modern
(66)
naturalista
(20)
pop art
(32)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
(9)
realizmus
(21)
szecesszió
(23)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(16)
(2047)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(124)
1900-1949
(172)
1950-1969
(102)
1970-1989
(215)
1990-1999
(66)
2000-
(65)
ismeretlen
(15)
(1768)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(121)
szignózott
(697)
(1714)
(467)
(264)
(9)
restaurált
sérült
(10)
eredeti
(2282)
ismeretlen
(90)
korai reprodukció
(43)
modern reprodukció
(37)
(80)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1674)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1439)
nem
(235)
2.570 tétel
Litográfia
1. oldal / 43
Simon András : Szenvedő Krisztus
1890-1900 Richard Bong: Francia udvari viselet az első császárság idejéből - Litográfia
Szák A. jelzéssel : Madárportré 2007
Bizse János strandon társalgó emberek modern grafika litográfia
Borgó György Csaba )1950-)): Totem Limitált kiadás !!! 19/30.
KONOK TAMÁS (1930-2020):Graphidion 1.67/75.1993. EXTRA MÉRET 57x57cm
Ruzicskay György: Álomkert
Aknay János sokszorosított grafika 26x45cm 1/16 számozott szárazpecsétes szignózott merított papí
Romos boltív, ember alakokkal - litográfia-akvarell
Vasarely jelzéssel szitanyomat, 60 x 60 cm-es nagyságú ritkaság.
Ék Sándor (1902-1975) „Szabadban” című litográfiája.
Derkovits Gyula Pandamonium
Baranyay András Táplálék litográfia
Vasarely szitanyomat, 70 x 50 cm-es nagyságú ritkaság.0247
Szatyor Győző : Kalevala illusztráció
Keleti Gusztáv: Tíz litográfia az eredeti(!) Tokaj-hegyaljai albumból (Pest, 1867)
Georgy Kurasov szitanyomat/litográfia, nagy méret!
Szász Endre: ritkább grafika, üvegezett keretben, hibátlan, 45 cm
Ben Heine: " Marilyn", litográfia, karton, méret jelezve!
SALVADOR DALI LITOGRÁFIA"FÉLÁLOM POÉZISE"
(K) László Ákos érdekes litográfiája Debrecen
REICH GÁBOR Hold HETI akció4
Csók István : Züzü
Erzsébet királyné , Sissi . Hatalmas 70 cm x 55 cm , eredeti 1868-as litográfia !
Francia művész: Tilda Kölyök leopárd
Vasarely: " Giraffe", litográfia, karton, méret jelezve! Szignós, számozott!
Vasarely litográfia, karton, méret jelezve! Szignós, számozott!
FK/152 - Nemes Mihály viselettörténész – Magyar dolmányok a XV.-XVI. századból litográfia
Szeged, szines litográfia keretben, L. Rohbock (1824-1893) acélmetszete
PINCZEHELYI SÁNDOR (1946-): Önarckép 1977. 168/200.
Magyar művész, XX. század közepe : Álomkatedrális
Rókavadászat litográfia, 30x40 cm, üvegezett keretben
Josef Kriehuber portré Balassa. Muzeális darab
JÉZUS SZÍVE SZECESSZIÓS IKON LITOGRÁFIA 1908
Reich Károly Szitanyomat Női akt 1970-es évek !
(K) Aknay János absztrakt litográfia 77x107 cm kerettel
Dienes Gábor Kirándulás
Gubis Mihály: Kapaszkodó forma
Rola: "Romeo and Juliette" Gounod, 1867 - színes litográfia, keretezve
Nils Artur litográfia, nagy méret
GULYÁS GYULA (1944-2008): Március 15. (Hommage de Tot Endre) 29/36.
Szász Endre "Prométheusz" című aláírt, számozott litográfiája
Litográfia 1890,színes nyomat,virág fa keretben,üvegezve
(K) Ábrahám Rafael szép virágos litográfiája 32x42 cm kerettel
Ábrahám Rafael sorozat
BARANYAY ANDRÁS (1938-2016): Kézfogás 27/43.
HANTAI SIMON (1922-2008): Lábjegyzet II. 2003. 44/50.
BUDAPEST BUDA JELZETT METSZET KÉP CSÁSZÁR MALOM ÉS FÜRDŐ CCA. 1850
Picasso 'Anya gyermekével' Litográfia jelezve + Szárazbélyegző keretben mérete: 37 x 49 cm.
(K) Várkonyi Károly kép valamilyen metszet
(K) Várkonyi Károly kép valamilyen metszet "Gyere öltözz bohócruhába"
(K) Várkonyi Károly kép valamilyen metszet Mimi művészet
Díszítő művészet 7 Három holló Haranghy J
Metszet - Magyarország 1000-éves alkotmányos fennállásának örömünnepe
PÁRKÁNYI RAAB PÉTER (1967-): A gyöngy születése 2001. 27/100. Kossuth-díjas szobrász ritka grafikai
Marius Girard Rue Chevalier Párizs vintage litográfia (akvarell) francia utcakép városkép 50-es évek
Kossuth litográfia
Pethő János -Mitológiai jelenet-/1940-2009/
60
60
80
100
1
2
3
4
5
43
Ugrás erre az oldalra: