Litográfia (2.576 tétel)
Litográfia
(2576)
Absztrakt
(250)
Akt
(86)
Állatok
(435)
Csatajelent
Csendélet
(24)
Egyéb téma
(1064)
Egyházi
(28)
Életkép
(157)
Emberek
(200)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(7)
Mitológia
(17)
Portré
(45)
Tájkép
(108)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(40)
Történelmi
(52)
Utcakép
(33)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(248)
akt
(82)
állatok
(431)
csendélet
(22)
egyéb téma
(1056)
egyházi
(27)
életkép
(148)
emberek
(175)
enteriőr
(7)
hajózás
(7)
mitológia
(17)
portré
(36)
tájkép
(109)
tenger
természet
(40)
történelmi
(52)
utcakép
(33)
vadászat, halászat
(38)
További opciók ...
Technika
grafit
vegyes
(7)
(40)
Hordozó
fa
karton
(132)
papír
(788)
rézlemez
vászon
(1606)
absztrakt
(139)
art deco
(25)
avantgard
(28)
barokk
(8)
biedermeier
(18)
expresszionizmus
(25)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(11)
keleti
klasszicizmus
(23)
kubista
minimalizmus
modern
(67)
naturalista
(20)
pop art
(32)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
(9)
realizmus
(21)
szecesszió
(23)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(16)
(2048)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(124)
1900-1949
(174)
1950-1969
(102)
1970-1989
(217)
1990-1999
(66)
2000-
(65)
ismeretlen
(15)
(1770)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(121)
szignózott
(701)
(1716)
(469)
(266)
(9)
restaurált
sérült
(10)
eredeti
(2287)
ismeretlen
(91)
korai reprodukció
(43)
modern reprodukció
(37)
(80)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1679)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1440)
nem
(239)
2.576 tétel
Litográfia
4. oldal / 43
Litkey György, Vitorlások, móló
Láng Rudolf Mediterrán utca
Antik 1940-es évek iskolai anatómiai oktató tábla - litográfia vászonra kasírozva - 115 cm x 85 cm
Bernard Buffet - London Bridge , 1960
Wex jelzéssel: Bohócok
Szász Endre - Összeesküvők
Keith Haring reprodukció
Heinrich Uhler: Színezett litográfia
Feszty Árpád: Zsolt eljegyzése, régi színes litográfia eladó
Két pikáns, nagyon öreg litográfia, eredeti keretezésükben
Szász Endre - A lélekárus
Marastoni József- Jankó János portréja
Szász Endre - Öregember macskával
Szász Endre - Magyar királyok 12 lapos mappa
Joan Miro Komposition VIII
Clara Siewert: Akt litográfia
Abel Pann (1883 - 1963) : Édenkert
Zicherman Sándor: Női akt torzó - számozott, aláírt litográfia
Művészház mappából ( 1911 ) FALUS ELEK
KEITH HARING ,MODERN, POP ART KÉP
Andy Warhol Mickey Mouse pop-art limitált litográfia - Leo Castelli kiadás, New York
Szőnyi: Akt! Gyönyörű!
Pető János - Kocsihajtó (litográfia)
Pető János - Háborús lap (litográfia)
Keleti Gusztáv: Olaszliszka. Litográfia az eredeti(!) Tokaj-hegyaljai albumból (Pest, 1867)
Szyksznian Wanda , Ferenci Noémi Díjas , munkája , merített papírra 22 x 30 cm
EMBER LOVAKKAL, KITŰNŐ JELZETT GRAFIKA
Antik, olasz, arany fóliás kép....3 db litográfia
Antik, olasz, arany fóliás, jelzett kép...litográfia.
Henri Matisse (1869-1954) "Hölgy Mandolinnal" Jelzett Szárazbélyegzővel ellátott litográfia keretben
Litkei József (1924-1988): Halak (aláírt linómetszet) állatok, csendélet
(K) László Ákos Variációk egy régi ikonra 74x60 cm kerettel
Régi litográfia, keretben, méret jelezve!
Fogadalmi templom - jelzett eredeti litográfia
Fajó János - Geometrikus kompozíció
Hegyi árnika, litográfia 1903, eredeti, növény, nyomat, Arnica Montana, gyógynövény, virág
Ánizs, édeskömény, litográfia 1903, eredeti, növény, nyomat, Pimpinella Anisum, gyógynövény
Lepkék.
A Nap I., litográfia 1898, német nyelvű, eredeti, színes nyomat, bolygó, csillagászat, 1893 ápr. 16
Ezüstös hölgymál, litográfia 1903, eredeti, növény, nyomat, Hieracium Pilosella, gyógynövény, virág
Keskenylevelű kakukkfű, litográfia 1903, eredeti, növény, nyomat, Thymus Serpillum, gyógynövény
Kézzel színezett litográfiák lovas téma 2 db 34 cm széles
Kép,nagyméretű 120X28 cm. domborított réz lemez jelképes áron!
Olasz miniatűr cromolitográfia
Fried Pál: Balerina
ANDY WARHOL ""Ten Marilyns II"" Perfect XXL színeltolásos litográfia 80,5 x 139,0 cm
Gross Arnold: Művészetek kertje offset ,aláírt
A Magyar Bazár Divatképe bekeretezve
Zádor István: Goethe háza Weimarban (litográfia 1919-ből) a német író emlékére - Stefan Zador
Tetoválás (2), színes nyomat 1896, német nyelvű, eredeti, litográfia, hagyományos, Japán, tattoo
Hajdú Katalin - Csendélet litográfia
Valamilyen litográfia, üvegezett keretben, méret jelezve!
60
60
80
100
1
2
3
4
5
6
43
Ugrás erre az oldalra: