Litográfia (2.576 tétel)
Litográfia
(2576)
Absztrakt
(250)
Akt
(86)
Állatok
(435)
Csatajelent
Csendélet
(24)
Egyéb téma
(1064)
Egyházi
(28)
Életkép
(157)
Emberek
(200)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(7)
Mitológia
(17)
Portré
(45)
Tájkép
(108)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(40)
Történelmi
(52)
Utcakép
(33)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(248)
akt
(82)
állatok
(431)
csendélet
(22)
egyéb téma
(1056)
egyházi
(27)
életkép
(148)
emberek
(175)
enteriőr
(7)
hajózás
(7)
mitológia
(17)
portré
(36)
tájkép
(109)
tenger
természet
(40)
történelmi
(52)
utcakép
(33)
vadászat, halászat
(38)
További opciók ...
Technika
grafit
vegyes
(7)
(40)
Hordozó
fa
karton
(132)
papír
(788)
rézlemez
vászon
(1606)
absztrakt
(139)
art deco
(25)
avantgard
(28)
barokk
(8)
biedermeier
(18)
expresszionizmus
(25)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(11)
keleti
klasszicizmus
(23)
kubista
minimalizmus
modern
(67)
naturalista
(20)
pop art
(32)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
(9)
realizmus
(21)
szecesszió
(23)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(16)
(2048)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(124)
1900-1949
(174)
1950-1969
(102)
1970-1989
(217)
1990-1999
(66)
2000-
(65)
ismeretlen
(15)
(1770)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(121)
szignózott
(701)
(1716)
(469)
(266)
(9)
restaurált
sérült
(10)
eredeti
(2287)
ismeretlen
(91)
korai reprodukció
(43)
modern reprodukció
(37)
(80)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1679)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1440)
nem
(239)
2.576 tétel
Litográfia
3. oldal / 43
BUDAPEST LÁTKÉP 11 DB JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 -TŐL
ÓRIÁS , 127 CM BUDAPEST LITHOGRÁFIA BUDA LÁNCHID BLONDEL KERET 1908
NAGY MÉRETŰ PANORÁMA FELVÉTEL LITOGRÁFIA BUDAPEST 1896
Diskai Lenke: Halászok - színes linómetszet - Varga Hajdú Istvánné Diskay Lenke
Székely Pierre : Zenebohóc litográfia , Kőcirkusz mappából
Székely Pierre : Akrobata család litográfia , Kőcirkusz mappából
Dienes Gábor litográfiája: Bogár
(K) László Ákos litográfiája Szent Anna Templom + Görög Katolikus temjplom 2 oldalas
EGER DÉL DÉLRŐL LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850
VASARELY eredeti heliogravure, címe: ALTAIR (1955-60), publikálva a 73as Linéaris albumban.
RÉGI MÜNCHENI LITHO ÜVEG ALATT SZÉP ARANYOZOTT KERETBEN-EREDETI KERETEZÉS-kb 1930
Eredeti Bukta Imre: Tájkép című litográfia
KÉZZEL SZINEZETT SZIGNÁLT OSZTRÁK LITHO
Pető János (1940-2009) grafikus, festőművész: “ Átváltozás” litográfia
Pető János grafikus-festőművész (1940-2009) : “A Zászlóvivő”
Alfonz Mucha (1860-1939) Litográfia kiadó:Salon des Cent aLa Plume Páris! Keretben mérete:37 x 52 cm
Barabás Miklós litografia a Hölgyyfutárban 1855 ben megjelent sorozatból
Pallas Nagy Lexikon illusztráció : Buda és Pest
Banksy: Toxic Mary Ofszet litográfia
Régi eredeti PABLO PICASSO litográfia 1959-1960-ból
Pablo Picasso - Litografia original
Rippl-Rónai József: Virág
Francia művész: Paris, Diadalív
Francia művész: Vadászat előtt
A Vezérek
Aradi várbörtön udvara !!! 2
Aradi várbörtön udvara ! 1
Aradi várbörtön !!! 3
ORSZÁG LILI (1926-1978): Ikonosztáz 1978. 50/300. keretezett alkotás
SZÁSZ ENDRE -Léghajó-
Cs.Erdős Tibor : Kolozsvár,Szent Mihály templom
Hagyatékból színes litográfia, Charles de Condamy, vadászjelenet 1900-ból
Heinrich Lefler (1863-1919): A tánc allegöriája
KEMPO BRONNEN EN LIMONADEN, ROOSE HASSELT, REKLÁM PLAKÁT, EREDETI NAGY MÉRETŰ LITOGRÁFIA 1935-BŐL
ÚJVIDÉK NOVI SAD NEUSATZ LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850
Józsa János Varázsló
Fáy Dezső: Olaszországi életkép
Vasarely jelzéssel szitanyomat, 60 x 45 cm-es nagyságú ritkaság.
BUDAPEST PESTH ERZSÉBET KIRÁLYNÉ KORHÁZ LÁTOGATÁS JELZETT METSZET KÉP CCA. 1850 -TŐL
Theodor (Theo) Stroefer (1843 – 1927) KUYTAISKOLA (1900 körül)
FEHÉR LÁSZLÓ (1953-): Este 1953-ban Szitanyomat 11/60.
Fajó János - Cseppek
Kossuth 1849. évi kápolnai imája
Prágai Hradzsin, Károlyhid, Moldva. szines radirozás
Jean-Michel Basquiat Ofszet litográfia
Magyar festők sorozat - Nagy Sándor:Ave Mariam
Hantai Simon
Régi grafika 45x32 cm
Halászok - DL monogram - színes linómetszet (42x30 cm)
DEATH NYC 'Mickey&Pluto vs. Michelangelo' pop-art/street-art limited litográfia 2022
Párizs Eiffel torony színes litográfia Oritz Alfau
(K) Absztrakt, konstruktív szitanyomat "Tetris" 31x41 cm kerettel
Szalay Lajos (1909 - 1995) - híres magyar festő, grafikus LOVAK
Vintage fali kép -Egy csésze kávé
SZOMBATHELY LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850
ÁBRAHÁM RAFAEL (1929-2014): Organikus geometria 2000. 10/25.
Helmut Kand vidám hangulatú jelzett szerigráfiája fekete alu keretben designereknek
Rippl-Rónai József: Virág
60
60
80
100
1
2
3
4
5
43
Ugrás erre az oldalra: