Litográfia (2.576 tétel)
Litográfia
(2576)
Absztrakt
(250)
Akt
(86)
Állatok
(435)
Csatajelent
Csendélet
(24)
Egyéb téma
(1064)
Egyházi
(28)
Életkép
(157)
Emberek
(200)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(7)
Mitológia
(17)
Portré
(45)
Tájkép
(108)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(40)
Történelmi
(52)
Utcakép
(33)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(248)
akt
(82)
állatok
(431)
csendélet
(22)
egyéb téma
(1056)
egyházi
(27)
életkép
(148)
emberek
(175)
enteriőr
(7)
hajózás
(7)
mitológia
(17)
portré
(36)
tájkép
(109)
tenger
természet
(40)
történelmi
(52)
utcakép
(33)
vadászat, halászat
(38)
További opciók ...
Technika
grafit
vegyes
(7)
(40)
Hordozó
fa
karton
(132)
papír
(788)
rézlemez
vászon
(1606)
absztrakt
(139)
art deco
(25)
avantgard
(28)
barokk
(8)
biedermeier
(18)
expresszionizmus
(25)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(11)
keleti
klasszicizmus
(23)
kubista
minimalizmus
modern
(67)
naturalista
(20)
pop art
(32)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
(9)
realizmus
(21)
szecesszió
(23)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(16)
(2048)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(124)
1900-1949
(174)
1950-1969
(102)
1970-1989
(217)
1990-1999
(66)
2000-
(65)
ismeretlen
(15)
(1770)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(121)
szignózott
(701)
(1716)
(469)
(266)
(9)
restaurált
sérült
(10)
eredeti
(2287)
ismeretlen
(91)
korai reprodukció
(43)
modern reprodukció
(37)
(80)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1679)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1440)
nem
(239)
2.576 tétel
Litográfia
5. oldal / 43
Sólyom, vörös vércse, karvaly, héja litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, ragadozó madár
Sas, kígyászölyv, vörös kánya, litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, ragadozó madár
Rétihéja, egerészölyv, halászsas, litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, ragadozó madár
Bogarak, litográfia 1886, színes nyomat, eredeti, német nyelvű, bogár, régi, lexikon melléklet
Fekete bodza, jerikói lonc, áfonya és tőzegáfonya, medveszőlő, litográfia 1895, 17 x 25 cm, növény
Kakukkszegfű, konkoly és tea, házi len, csermelyciprus, litográfia 1895, 17 x 25 cm, növény, virág
Lángszínű hérics, litográfia 1882, eredeti, kis méret, színes nyomat, növény, virág, Adonis flammea
Növények (9), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, tavirózsa, százszorszép
Növények (4), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, pipacs, komló, pitypang
Növények (2), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, kikerics, nadragulya
Növények (3), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, kökörcsin, kutyatej
Lepke, bogár (15), litográfia 1904, színes nyomat, magyar, természetrajz, állat, pillangó, bőrcincér
Bogár, pillangó, hernyó (11), litográfia 1904, színes nyomat, magyar, természetrajz, állat, lepke
Madarak, bogarak (21), litográfia 1904, színes nyomat, magyar, természetrajz, állat, kérész, sármány
Bíboros kosbor, bibircsvirág, sarkvirág és madársisak, bangó, litográfia 1895, 17 x 25 cm, növény
Növények (10), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, ibolya, pázsitfű, brizafű
Növények (13), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, tölgyfa, nyírfa, szeder
Növények (6), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, napraforgó, borágó, imola
Növények (12), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, áfonya, fenyő, málna
Ranunculus villarsii, litográfia 1882, eredeti, kis méret, színes nyomat, növény, virág, boglárka
Gyapjas boglárka, litográfia 1882, eredeti, kis méret, színes nyomat, növény, virág, Ranunculus lan.
Ranunculus thora (1), litográfia 1882, eredeti, kis méret, színes nyomat, növény, virág, boglárka
Növények (14), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, viola, nőszirom, rózsa
Állatok (16), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, állat, madár, bagoly, héja, papagáj
Állatok (22), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, állat, bogár, szú, lepke, szitakötő, méh
Madarak, bogarak (1), litográfia 1904, színes nyomat, magyar, természetrajz, állat, hermelin, madár
Sármány, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, madár, citromsármány, Európa
Selyemlepke, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, lepke, hernyó
Madár, bogár (14), litográfia 1904, színes nyomat, magyar, természetrajz, állat, kánya, hőscincér
Arthur Paunsen:Női akt,színezett litográfia 1919.
MATZON ÁKOS (1945-): Lépcső 2020. 11/25.
Keleti Gusztáv: Mád. Litográfia az eredeti(!) Tokaj-hegyaljai albumból (Pest: Emich Gusztáv, 1867)
Kortárs művész: Jókedvű macskák, 1992 - színes litográfia, 118/157
Indiánok, litográfia 1882, eredeti, népfaj, indián, Amerika, észak, sziú, dakota, pawnee, assineboin
Francia művész: Csendélet gramofonnal
Ásvány (22), hegyi kristály, márvány, nemes opál, kvarc, ahát, litográfia 1899, eredeti, 24 x 34 cm
Fekete gólya (5), litográfia 1897, eredeti, 29 x 39 cm, nagy méret, madár, nyomat, Ciconia nigra
Folyami rák, osztriga, rák, pióca, korall, litográfia 1880, eredeti, 24 x 34 cm, nagy méret, állat
Tengeri rák, litográfia 1884, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, Thierleben, állat, óceán, tenger
Vízipoloska és vízipók, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, rovar, víz
Lepényhalak, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, hal, tenger, óceán, folyó
Csók István: Züzü a gyerekszobában
Régi arany fóliás litográfia,miniatűr keretezve
DEATH NYC 'Marilyn Monroe' pop-art/street-art limited litográfia 2022
DEATH NYC 'Snow White Bandit' pop-art/street-art limited litográfia 2022
DEATH NYC 'Mickey Mouse' pop-art/street-art limited litográfia 2022
DEATH NYC 'Audrey Hepburn' pop-art/street-art limited litográfia 2022
Derkovits Gyula: "Hódolat a fallosznak" (F417)
Makákó, litográfia 1883, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, emlős, majom, Ázsia
Hüllők, békák (22), litográfia 1904, színes nyomat, magyar, természetrajz, állat, kecskebéka, gőte
Dögkeselyű, litográfia 1882, színes nyomat, eredeti, Brehm, Thierleben, állat, madár, keselyű, dél
Hegyi zebra, litográfia 1907, színes nyomat, eredeti, magyar, Brehm, állat, lófélék, Dél - Afrika
DEATH NYC 'Banksy Limpiando' pop-art/street-art limited litográfia 2022
Fehér László - Játék-kutya 62 x 62 cm szitanyomat,papír, keretezve 2004
Férfi portré, litográfia MNG pecséttel
G2021.167 Magyar nemzeti viseletek Ii. - 1896, színes nyomat, Rábaköz, Palóc, Heves, Esztergom
Viktor Vasarelly
Karl Sch.: Votivkirche (Fogadalmi templom), Bécs - színes litográfia, keretezve
Hegyes és ízletes kucsmagomba - fehér pereszke, litográfia 1895, eredeti, kis méret, nyomat, gomba
Kisvirágú hunyor, litográfia 1882, eredeti, kis méret, színes nyomat, növény, virág, Helleborus dum.
60
60
80
100
1
3
4
5
6
7
43
Ugrás erre az oldalra: