Litográfia (2.582 tétel)
Litográfia
(2582)
Absztrakt
(251)
Akt
(86)
Állatok
(435)
Csatajelent
Csendélet
(24)
Egyéb téma
(1064)
Egyházi
(28)
Életkép
(158)
Emberek
(201)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(7)
Mitológia
(17)
Portré
(48)
Tájkép
(108)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(40)
Történelmi
(52)
Utcakép
(33)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(249)
akt
(82)
állatok
(431)
csendélet
(22)
egyéb téma
(1056)
egyházi
(27)
életkép
(149)
emberek
(176)
enteriőr
(7)
hajózás
(7)
mitológia
(17)
portré
(39)
tájkép
(109)
tenger
természet
(40)
történelmi
(52)
utcakép
(33)
vadászat, halászat
(38)
További opciók ...
Technika
grafit
vegyes
(7)
(40)
Hordozó
fa
karton
(132)
papír
(794)
rézlemez
vászon
(1606)
absztrakt
(140)
art deco
(25)
avantgard
(28)
barokk
(8)
biedermeier
(18)
expresszionizmus
(25)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(11)
keleti
klasszicizmus
(24)
kubista
minimalizmus
modern
(67)
naturalista
(21)
pop art
(32)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
(9)
realizmus
(21)
szecesszió
(23)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(16)
(2051)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(124)
1900-1949
(174)
1950-1969
(102)
1970-1989
(217)
1990-1999
(67)
2000-
(67)
ismeretlen
(15)
(1773)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(122)
szignózott
(704)
(1718)
(470)
(271)
(9)
restaurált
sérült
(10)
eredeti
(2290)
ismeretlen
(93)
korai reprodukció
(43)
modern reprodukció
(38)
(80)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1682)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1442)
nem
(240)
2.582 tétel
Litográfia
26. oldal / 44
Rendjelek, színes nyomat 1885, Magyar Lexikon, Rautmann Frigyes, Szent István - rend, kitüntetés
Mérgező növények II., litográfia 1895, színes nyomat, német nyelvű, növény, belladonna, régi
Berki Viola - Fekete paradicsom 34 x 45 cm szitanyomat
Hópehely formák, egyszínű nyomat 1906, német nyelvű, hókristály, hó, havas, hópihe, régi
Árvalányhaj, saspáfrány és aranyos fodorka, örökegy, mezei zsurló, litográfia 1895, 17 x 25 cm
Bogár I., litográfia 1892, színes nyomat, német, Brockhaus, lexikon melléklet, állat, rovar, régi
Pillangók I., litográfia 1894, német nyelvű, színes nyomat, Brockhaus, lepke, pillangó, állat, régi
Pillangók II., litográfia 1894, német nyelvű, színes nyomat, Brockhaus, lepke, pillangó, állat, régi
Édesvízi növények (2), litográfia 1906, német nyelvű, eredeti, nyomat, növény, flóra, alga, egyszín
Bogarak II., litográfia 1892, német nyelvű, színes nyomat, Brockhaus, bogár, állat, régi, latin
A jessze fa Jèzus családfája nyomat antik keretben
Anna Mark szitanyomat
Harrison Begay (1917-2012): Karikázó.
Korallok, medúzák, szivacsok, litográfia 1890, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret, német, latin, korall
Magyarország címere, színes nyomat 1896, címer, magyar, korona, kettős kereszt, közép, eredeti
Két öreg, német litó, paszpartuban, szép keretben, üveg alatt
Vera Molnar szitanyomat 1988
Magyar növények (32), litográfia 1903, színes nyomat, virág, naspolya, galagonya, birs, csipke rózsa
Virágok, litográfia 1893, színes nyomat, német nyelvű, növény, virág, ciklámen, kamélia, azálea
Bogyós gyümölcsök, litográfia 1892, színes nyomat, német nyelvű, gyümölcs, szőlő, szeder, eper
Európai államok címerei, litográfia 1895, német, színes nyomat, magyar címer, állam, osztrák, régi
Major Kamill szitanyomat
Francia festő litó/rézkarc/grafika, Nemes Béla (Magyar Népközt. Képzőműv.Alap) gyűjteménye
Hasűri szervek, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, magyar nyelvű, anatómia, gyógyászat, régi
Bolygók, litográfia 1908, német nyelvű, eredeti, nyomat, bolygó, csillagászat, Jupiter, Szaturnusz
Az enber csontváza II., litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, magyar nyelvű, koponya, csont, fog
Az enber csontváza I., litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, magyar nyelvű, csontváz, csont, régi
Halak II., litográfia 1894, magyar nyelvű, eredeti, színes nyomat, 1894, tok, sügér, lepényhal, hal
Oroszlán, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, ragadozó, Afrika, Kis-Ázsia
Halak I. , litográfia 1894, magyar nyelvű, eredeti, színes nyomat, 1894, hal, csuka, cselle, harcsa
Kepes György Kozmosztermészet XI/XV litográfia
Fenyő, bükk, galagonya, borostyán, rózsa, litográfia 1880, eredeti, 24 x 34 cm, nagy méret, növény
Galagonya, indiánrózsa és akácia, korallfa, vasfa, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm, növény
Cromolitográfia miniatűr arany kép négy darab együtt certifikációval
Nagy litó, hátoldalán infó
Álarcok, 1894, színes nyomat, eredeti, magyar nyelvű, maszk, álarc, farsang, színpad, olasz, régi
Menyecskeszem, lobélia és harangvirág, styrax, fenyőspárga, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm
Bálványfa, buchu, ruta és citrus, boroszlán, mangó, litográfia 1885, eredeti, 26 x 42 cm, növény
Szeder, mogyoró, földieper, nyír, borbolya, litográfia 1880, eredeti, 24 x 34 cm, nagy méret, növény
Bogarak, egyenesszárnyúak, bogár, hangyaleső, litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret
Pillangók, hártyásszárnyúak, félfedelesszárnyúak, litográfia 1920, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret
Kacsafélék, 1894, litográfia, színes nyomat, eredeti, magyar nyelvű, kacsa, lúd, vadászat, madár
Szobamadarak I., litográfia 1907, német nyelvű, eredeti nyomat, énekes, madár, házi, süvöltö, régi
Növények (7), litográfia 1902, eredeti, kis méret, magyar, növény, virág, tárnics, szegfű, veronika
Tetoválás, színes nyomat 1906, német nyelvű, eredeti, litográfia, régi, hagyományos, Japán, tattoo
Kaméleon, színes nyomat 1906, német nyelvű, eredeti, litográfia, állat, régi, egzotikus, színváltó
Pillangók II., 1908, színes nyomat, német nyelvű, eredeti, lepke, pillangó, egzotikus, litográfia
Orchidea, színes nyomat 1888, német nyelvű, eredeti, litográfia, növény, virág, orchideák, trópus
Ausztrál állatvilág, színes nyomat 1905, német, litográfia, állat, Ausztrália, strucc, kenguru, régi
Királypingvin, litográfia 1894, színes nyomat, eredeti, német, Brehm, állat, madár, pingvin, dél
Énekes madarak IV., litográfia 1895, színes nyomat, német nyelvű, Brockhaus, állat, madár, régi
Sokszínű halak, litográfia 1895, színes nyomat, német nyelvű, Brockhaus, állat, hal, óceán, tenger
Zsiráf, litográfia 1893, színes nyomat, német nyelvű, állat, Afrika, Brockhaus lexikon, régi
Szövőmadarak, litográfia 1895, színes nyomat, német nyelvű, Brockhaus, állat, madár, szövés, régi
Medúzák, színes nyomat 1906, német nyelvű, litográfia, eredeti, medúza, vízi, tenger, óceán
Úszó polipok, litográfia 1895, színes nyomat, német nyelvű, állat, polip, tenger, óceán, régi
Kolibrik, litográfia 1895, színes nyomat, német nyelvű, Brockhaus, állat, madár, kolibri, régi
Cseresznye, színes nyomat 1906, német nyelvű, eredeti, litográfia, gyümölcs, fajta, virág, mag
Két nagy litó, Rényi Krisztina jegyzett festőtől, mindkettő kék, és hibátlan!
Kondor Béla.Macska virággal.
60
60
80
100
1
24
25
26
27
28
44
Ugrás erre az oldalra: