815 tétel
Nyilasi Tibor ( 1936-2016 ) Paris Street Market ... MOZGALMAS ÉRDEKES PÁRIZSI PIACI FORGATAG JELENET
19.000 HUF
52.50 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 13:01
29.500 HUF
81.51 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 12:12
29.500 HUF
81.51 USD
BUDAPEST , LÁNCHID , A VÁR .RITKA LINÓ METSZET a XX. SZázadból . SZIGNÁLT , BUDAPEST . VÁR . LÁNCHID
5.000 HUF
13.82 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 15:46
50.000 HUF
138.16 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:59
39.500 HUF
109.14 USD
Csók István: Züzü adventi látogatása, litográfia, szignózva
CSók István kislánya a babakocsiban, korzón
79.000 HUF
218.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:57
65.000 HUF
179.61 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:36
39.999 HUF
110.52 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 18:25
14.800 HUF
40.89 USD
WAHORN ANDRÁS (1953-): Nő gyertyával 1987. E.A. I / VIII.
Ikonikus alkotás, a magyar Andy Warhol !!!
200.000 HUF
552.63 USD
WAHORN ANDRÁS (1953-): Kígyó 1987. E.A. I / VIII.
Kivételes alkotás a kortárs művésztől!
200.000 HUF
552.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 10:31
95.000 HUF
262.50 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 10:30
8.000 HUF
22.11 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 21:59
7.500 HUF
20.72 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 21:20
7.500 HUF
20.72 USD
Feltöltve: 2024. febr. 10. 21:17
18.750 HUF
51.81 USD
Feltöltve: 2024. febr. 09. 22:03
86.000 HUF
237.63 USD
165.000 HUF
455.92 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 15:34
16.000 HUF
44.21 USD
Feltöltve: 2024. febr. 03. 17:04
58.200 HUF
160.82 USD
58.200 HUF
160.82 USD