Litográfia (2.582 tétel)
Litográfia
(2582)
Absztrakt
(251)
Akt
(86)
Állatok
(435)
Csatajelent
Csendélet
(24)
Egyéb téma
(1064)
Egyházi
(28)
Életkép
(158)
Emberek
(201)
Enteriőr
(7)
Hajózás
(7)
Mitológia
(17)
Portré
(48)
Tájkép
(108)
Tájkép, utcakép
(7)
Tenger
Természet
(40)
Történelmi
(52)
Utcakép
(33)
Vadászat, halászat
Téma
absztrakt
(249)
akt
(82)
állatok
(431)
csendélet
(22)
egyéb téma
(1056)
egyházi
(27)
életkép
(149)
emberek
(176)
enteriőr
(7)
hajózás
(7)
mitológia
(17)
portré
(39)
tájkép
(109)
tenger
természet
(40)
történelmi
(52)
utcakép
(33)
vadászat, halászat
(38)
További opciók ...
Technika
grafit
vegyes
(7)
(40)
Hordozó
fa
karton
(132)
papír
(794)
rézlemez
vászon
(1606)
absztrakt
(140)
art deco
(25)
avantgard
(28)
barokk
(8)
biedermeier
(18)
expresszionizmus
(25)
fauvizmus
futurista
impresszionizmus
(11)
keleti
klasszicizmus
(24)
kubista
minimalizmus
modern
(67)
naturalista
(21)
pop art
(32)
poszt-impresszionizmus
(7)
poszt-modern
(9)
realizmus
(21)
szecesszió
(23)
szimbolizmus
szocreál
szürrealizmus
(16)
(2051)
További opciók ...
-1800
1800-1899
(124)
1900-1949
(174)
1950-1969
(102)
1970-1989
(217)
1990-1999
(67)
2000-
(67)
ismeretlen
(15)
(1773)
További opciók ...
Szignó
nem szignózott
(122)
szignózott
(704)
(1718)
(470)
(271)
(9)
restaurált
sérült
(10)
eredeti
(2290)
ismeretlen
(93)
korai reprodukció
(43)
modern reprodukció
(38)
(80)
Pénzvisszafizetési garancia az eredetiségre
igen
(1682)
Eredetiségét szakértő megerősítette?
igen
(1442)
nem
(240)
2.582 tétel
Litográfia
6. oldal / 44
Férfi portré, litográfia MNG pecséttel
G2021.167 Magyar nemzeti viseletek Ii. - 1896, színes nyomat, Rábaköz, Palóc, Heves, Esztergom
Viktor Vasarelly
Karl Sch.: Votivkirche (Fogadalmi templom), Bécs - színes litográfia, keretezve
Hegyes és ízletes kucsmagomba - fehér pereszke, litográfia 1895, eredeti, kis méret, nyomat, gomba
Kisvirágú hunyor, litográfia 1882, eredeti, kis méret, színes nyomat, növény, virág, Helleborus dum.
Indián kultúra I., litográfia 1894 (2), német nyelvű, eredeti, Amerika, indián, népművészet, totem
Amerikai régiségek I., litográfia 1894 (2), német nyelvű, eredeti, Amerika, indián, népművészet
A TEGYE LÁTKÉP PÉCS MELLET LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850
Hundertwasser (1928-2000) osztrák festőművész KOMMUNIST MIT FLAGEL munkája nyomata certifikációkkal
" Metitor " részére EDUARD HÖLZEL / 1817-1885 / NÉGY ÉVSZAK SZÍNES LITOGRÁFIA
Medgyes László: Sámson és Delila színes litográfia
Medgyes László: Kompozíció színes litográfia
Medgyes László: Vámpírszerető színes litográfia
Újházi Péter: Esti mese - számozott, aláírt litográfia 1990-ből
Kép keretben,litografia
Kép keretben,litografia
GERA ÉVA(1923-): BALATONI VITORLÁS. SZÍNEZETT LINÓ
PERNECZKY GÉZA - THE SECRET LIFE OF PERNECZKY 1984 1/10
Kass János: Mózes - szignált, számozott szitanyomat 1985-ből
Antik Jo Jacobus de Rubeis kézzel színezett botanikai litográfia,keretben 2 db
Földközi - tenger növényzet, 1905, színes nyomat, német nyelvű, eredeti, növény, flóra, litográfia
Délibáb, színes nyomat 1898, német nyelvű, eredeti, sivatag, Afrika, pusztaság, káprázat, régi
Ínszalagok, litográfia 1894, német, színes nyomat, anatómia, gyógyászat, ember, ín, szalag, régi
Geometriai kompozíció 46x46 cm kerettel ofszet.
Geometriai kompozíció 48x48 cm kerettel ofszet.
+1 ajándékba!!! Simon András: "A butaság anatómiája", "Karakterek/ Úton önmagam felé"
Antik történelmi vallási üvegművészet nyomat litográfia - papír - pap, isten, lovag, kiraly,Jézus
GYŐR ÉSZAKRÓL ÉSZAK LÁTKÉP JELZETT ROHBOCK METSZET KÉP CCA. 1850
Pók, légy, darázs, bolha, százlábú, skorpió, litográfia 1886, eredeti, 32 x 41 cm, nagy méret
Állatok (50), litográfia 1843, állat, hal, kalauzhal, tükörhal, makréla, denevérhal, unikornishal
Eredeti Vasarely Serigraphie nyomat 2 db egyben
Litográfiák Budapest képeivel egy német könyvből.. Kb.1885-böl..
Könyvlap Budapest, Vaskapu és a bécsi Hofburg képeivel. Kb.1885.
Képek Magyarország történetéből címlap, litográfia 1873, kőnyomat, eredeti, történelmi, 30 x 38
Mark Kostabi (1960) - Modern Love 35x45
drMáriás sokszorosított grafika 42x30 cm kis példányszám
Demjén Attila: Gábor Áron, 1954 (rézkarc) történelmi jelenet
W. Wauer litográfia 40x28 cm
BUDAPEST BUDA + PEST DUNA PART JELZETT METSZET KÉP CCA. 1780
Olgyai Viktor (1870 - 1929): Karácsonyfák II., 1902
BEAU REDMOND "TRIBUTE TO FATS" 1983 (48X62) SOKSZOROSÍTOTT GRAFIKA EREDETI
Mucha , szép nyomat a 70 es évekből , szép keretben , 33 x 87 cm
Magyar növények 66, litográfia 1903, színes nyomat, virág, zergevirág, telekia, pozdor, aggófű (3)
Magyar növények 8, litográfia 1903, színes nyomat, virág, borágó, beléndek, maszlag, nadálytő (3)
Benedekfű, bogáncs, szamárbogáncs, bábakalács, búzavirág litográfia 1884, növény, virág
Magyar növények (55), litográfia 1903, színes nyomat, virág, farkasfog, búzavirág, kerti körömvirág
1I013 Régi keretezett Kossuth GÖRÖSY ANTAL nyomat "Megadjuk!" 1848. július 11.
Növény rendszertan (16), litográfia 1843, virág, hibiszkusz, malope, madármályva, kamélia, iszalag
Magyar növények 52, litográfia 1903, színes nyomat, virág, százszorszép, aranyvirág, köllőrojt (3)
Magyar növények 11, litográfia 1903, színes nyomat, virág, lizinka, azélea, tikszem, csatavirág (3)
Magyar növények (53), litográfia 1903, színes nyomat, virág, gyopár, árnika, üröm, lókörmű martilapu
Magyar növények (36), litográfia 1903, színes nyomat, virág, boglárka, hérics, kökörcsin, bércse
Magyar növények 38, litográfia 1903, színes nyomat, virág, árvacsalán, tisztesfű, pesztercze (3)
Antik történelmi nyomat - magyar királyi császári honvédség - litográfia - papír - egyenruha, zászló
Magyar növények 49, litográfia 1903, színes nyomat, virág, orbáncfű, bakszakál, katáng, pozdor (3)
Erdei szalonka (4), litográfia 1897, eredeti, 29 x 39, nagy méret, madár, nyomat, Scolopax rusticola
Zicherman Sándor: Akt - számozott, aláírt litográfia
Antik történelmi kerámia iparművészeti nyomat litográfia- papír-váza, tányér, találó, köcsög, kiöntő
60
60
80
100
1
4
5
6
7
8
44
Ugrás erre az oldalra: